Автобус подолав 580 км до Одеси, щоб туристи змогли відпочити на Чорному морі. В дорозі було всього

дві зупинки. За перші дві години автобус пройшов 30% шляху, за другі 2 – 35% шляху Скільки кілометрів залишилося пройти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Усанова Александра.

Ответ:

1) 580:100•30=174(км) проїхав автобус за перші 2 години

2) 580:100•35=203 (км) проїхав автобус за другі 2 години

3) 580-(174+203) = 203(км) залишилося проїхати автобусу до Одеси