Помогмте пж :) ОТВЕТ НУЖЕН ЧОТКИЙ И ДВЕ ЗАДАЧИ И ТАКЖЕ пошаговое объяснение 1. Автобус подолав

580 км до Одеси, щоб туристи змогли відпочити на Чорному морі. В дорозі було всього дві зупинки. За перші дві години автобус пройшов 30% шляху, за другі 2 – 35% шляху Скільки кілометрів залишилося пройти? 2. Перше число рівне 160, друге складає 40 % від першого, третє – 70 % від другого. Обчислити середнє арифметичне цих чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Карбулов Виталий.

Ответ:

1. 203 км

2. 112

Пошаговое объяснение:

1. 580км - 100%

1% = 580 ÷ 100 = 5,8км

30 × 5,8 = 174км - пройшов за перші дві години

35 × 5,8 = 203км - пройшов за другі дві год.

174 + 203 = 377км - пройшов за перші і другі дві год разом

580 - 377 = 203км - залишилося пройти

2. 160 - 100%

1% = 160 ÷ 100 = 1,6

40 × 1,6 = 64 - друге число

70 × 1,6 = 112 - третє число

Знайдемо середнє арифметичне:

160 + 64 + 112 = 336 - сума цих чисел

336 ÷ 3 = 112 - середнє арифметичне

Постав будь ласка ❤️❤️❤️