Для приготування 20 порцій морозива потрібно 900 г вершків. Скільки грамів вершків потрібно для

приготування 15 порцій морозива? Будь ласка підскажіть умову задачі.

Ответы на вопрос

Отвечает Alimbaev Azat.

Ответ:

675 г

Пошаговое объяснение:

900:20г = 45 г (вершків для 1 морозива)

45*15=675 г (вершків для 15 морозив)

Отвечает Гумерова Азалия.

Пошаговое объяснение:

20пор.         900г

15пор.          x г

x=(15*900)/20=675г

Ответ:675г.