Обчисліть об'єм і площу поверхні куба з ребром 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ширяев Андрей.

Відповідь:

216 см³  та   216 см²

Пояснення:

об'єм

V=a³ або V=a*a*a

V=6³=216 см³

Знайдемо площу однієї грані куба

Sграні=a²

Sграні=6²=36 см²

тому що у  куба 6 граней, повна площа поверхні дорівнює добутку площі однієї грані на 6

Sповна=36*6=216 см²