Сума двох чисел дорівнює 9. Знайди ці числа якщо одне число удвічі більше за інше​


Ответы на вопрос

Отвечает Шкуренко Мирослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 число - х

2 число - 2х

х + 2х = 9

3х = 9

х = 9 : 3

х = 3

1 число (х) = 3

2 число (2х) = 2 * 3 = 6

3 + 6 = 9

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

позначиму менше число x, тоді більше чило =2х, тоді:

х+2х=9

3х=9

х=3(менше чило)

2х=6(більше чило)