Виміри прямокутного паралелепіпеда дорівнюють а, b i c, до того ж a = 8 см, b на 2 см більше за

a, a c y 4 рази менше за а. Обчислити об'єм цього паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Гнатюк Павло.

а = 8 см

b = a+2 = 8+2 = 10(см)

c = 8/4 = 2(см)

V = abc = 8×10×2 = 160 (см³)

Ответ: 160 см³.