Ціна товару зросла з 256 грн до 320. на скільки відсотків зросла ціна?ПОМОГИТЕ ПЛИЗ​


Ответы на вопрос

Отвечает Морзалёва Ксения.

Ответ:

на 25%

Пошаговое объяснение:

320-256=64 (грн) — на стільки зросла ціна;

складаємо пропорцію:

256 — 100%

64 — х%

х=64*100/256=25%