Обчисліть площу прямокутника,якщо його виміри:14см і 8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Чепига Максим.

Ответ:

112 cm^{2}

Пошаговое объяснение:

S=a*b

S=14*8=112 cm^{2}