У трикатури ABC AB = 18см, сторона AC на 5 см менша від AB, сторона BC на 6 см менша від AC.

Знайдіть переметер трикутника ABC.

Ответы на вопрос

Отвечает Патрина Настя.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

AC=18-5=13см

BC=13-6=7см

P=18+13+7=38см

Отвечает Казанцева Александра.
АС+13см
ВС=7см
Р=38см