Знайдіть первісну функції f(x)=3x2-4x+5 графік якої проходить через дану точку A(2;6)


Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Виолетта.
F(x)=x^3 -2x^2 +5x+C
Підставляєм А:
6=2^3-2*2^2+5*2+С
С=-4
Тепер вигляд первісної такий;
F(x)=x^3-2x^2+5x-4