В магазині завели 3 2/5ц. Овочів, причому 48/85 усіх овочів складав буряк, 20% капуста, а остальние

морква. Скільки центнерів моркви завезли в магазин

Ответы на вопрос

Отвечает Асташин Кирилл.

Ответ:

0,8 ц

Пошаговое объяснение:

1) Свёклы завезли:

3 2/5 * 48/85 = 17/5 * 48/85 = 48/25 = 1,92 ц

2) Капусты завезли:

3 2/5 * 20/100 = 3,4 *0,2 = 0,68 ц

3) Моркови завезли:

3 2/5 - 1,92 - 0,68 = 3,4  - 1,92 - 0,68 = 0,8 ц

Ответ: 0,8 ц