діти зібрали 75 кг яблук. Першого дня вони зібрали 3/15 усіх яблук , другого дня у 3 14/15 раз

больше а третього решта . Скільки кг яблук зібрали третього дня

Ответы на вопрос

Отвечает Potapov Fedor.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

75*3/15=15 кг зібрали в перший день

15*3 14/15= 59 кг зібрали другого дня

75-15-59= 1 кг зібрали третього дня