Фермерське господарство зібрало з трьох городів 680 кг цибулі.З першегозібрали 160кг.з другого

городу в 2 рази більше.Скільки кілограмів цибулі зібрали з третього городу?

Ответы на вопрос

Отвечает Безсмертний Саша.

1) 160*2 =320 2) 680-(160+320)=200 кг ответ:200 кг

Отвечает Мемех София.

Ответ:

160×2=320(со 2 огорода)

160+320=480

680-480=200(собрали с 3 огорода

ответ 200