Фермерське господарство зібрало з трьох ланів 21 680 кг цибулі. З першого і другого ланів зібрали

18 000 кг, а з другого і третього - 13 280 кг. Скільки кілограмів цибулі з кожного лану?

Ответы на вопрос

Отвечает Зинина Диана.
1)21680-18000=3680кг-с третьего.
2)21680-13280=8400кг-с первого.
3)18000-8400=9600кг-со второго.