У чотирьох дітей 12 настільних ігор, до того ж у кожного їх порівну. Скільки таких ігор у трьох

дітей? У двох дітей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.

Ответ:

9 игр, 6игр

Пошаговое объяснение:

12/4=3 игры у каждого из детей

3•3=9 игр у трьох детей

2•3=6 игр у двоих детей

Отвечает Григорьева Дарья.

Ответ:

Умова:

4дiтей-12 iгр

3дiтей-?

2дiтей-?

Пошаговое объяснение:

Розв'язання :

1)12:4=3(iгр)-у кажного

2)3*3=9(iгр)-у 3 дiтей

3)3*2=6(iгр)-у 2 детей

Вiдповiдь:9,6 iгор