У чотирьох дітей 12 настільних ігор, до того ж у кож- ного їх порівну. Скільки таких ігор у трьох

дітей?У двох дітей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ:

На каждого 12/4=3

У трьох 3*3=9

У двох 2*3=6