Задача за рівнянням:на першому складі зберігається вдвічі більше вугілля ніж га другому а всього га

двох складах 2490т . вугілля ​

Ответы на вопрос

Отвечает Казунко Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х + 2х = 2490

3х = 2490

х = 2490 : 3

х = 830

1 склад (х) = 830 тонн

2 склад (2х) = 2 * 830 = 1660 тонн

830 + 1660 = 2490