Знайдіть менший кут рівнобедреної трапеції якщо два ії кута відносяться 37:53


Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Михаил.

Ответ:

74 градуса

Пошаговое объяснение:

37х+53х=180

90х=180

Х=2

37*2=74 меньший угол

53*2=106 больший угол