50:х=у:4 пропорциясы берілген болса х-у мәнің табыныз


Ответы на вопрос

Отвечает Тищенко Ваня.

50:x=y:4\\xy=200\\y=\frac{200}{x}\\\\x=\frac{200}{y}\\\\x-y=x-\frac{200}{x}=\frac{200}{y}-y.

Мысалы үшін:

xy=200\\x=20\\y=200/x=200/20=10\\x-y=x-200/x=20-200/20=20-10=10\\\\x-y=200/y-y=200/10-10=20-10=10.