Помогите у меня СОч 1. 60:x=y:5 пропорциясы берілген болса x*y мәнің табіңіз


Ответы на вопрос

Отвечает Нгуен Аня.

Ответ:

60/x=y/5

xy=60*5

xy=300

Пошаговое объяснение: