На трьох полицях стояло 162 книжки. З них 107 книжок на другій і третій полицях а решта на першій

причому на першій полиці було на 9 книжок більше ніж на третій.

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

всього : 162 книжки

2 полиця + 3 полиця = 107 книжок

отже :

1 полиця

162 - 107 =55 книжок

3 полиця :

55 -9= 46 книжок

2 полиця

107 - 46= 61 книжка