Чи існує серед прямокутників з площею 48 см в квадраті такий,який можна поділити на 3 рівних

квадрати? Обчисли периметр квадрата.Допоможіть будь ласка вирішити задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Муртазин Самат.
S прямоугольника=48 см²
48/3=16
Sпрямоугольника=3*Sквадрата
Sквадрата=16 см²
а²=16
а=4 см
Р квадрата=4*а
Р=4*4=16 см

ответ: Рквадрата =16см