4. Есептеңдер:1) 682 - 43 : 39;2) 91.79 - 522;Жауап барма комектесініздерш..?! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Пошаговое объяснение:

1)

682-43:39=680,9

1)43:39=1,1(0,1қалдық, бірақ мен 1,1 деп ала берем)

2)682-1,1=680,9

2)

91,79-522=-430,21