До 200г розчину солі з Масовою часткою 0,2 спочатку додали 30мл води, а потім ще 20г солі.

Обчисліть масову часку солі у новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Юлия.

mсолі у розч1=200*0,2=40г

mводи1=200-40=160

mводи2=160+30=190

mcолі2=40+20=60

mрозч2=60+190=250

Wсолі2=60/250=0,24