Поле фермерського господарства має прямокутну форму. Ширина поля 900 метрів, що становить 3/4 його

довжини. Пшеницею засіяно 2/3 поля. Скільки гектарів відведено під пшеницю?

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Оля.
900-3:4=12-2:3=6=149