Лісництво виділило 32 га під сосни 39,5 га під дуб, а решту - 57 га під листяні дерева. Яку частину

всіх дерев становлять сосни? Скільки відсотків займають дуби?​

Ответы на вопрос

Отвечает Савиных Ксения.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

   1 ) 32 + 39,5 + 57 = 128,5 ( га ) - площа під посадкою всіх дерев

  2 ) 32 : 128,5 = 64/257 ≈ 0,25 - cтановлять сосни від всіх дерев

  3 ) ( 39,5 : 128,5 ) * 100% = ( 79/257 ) * 100% ≈ 31% .