1)вишні складають 0,36 усіх дерев в скільки відсотків від усіх дерев в саду складають вишні?​

2)чверть учнів коасу дівчата Скільки відсотків становлять хлопчики від всіх учнів класу3)хлопчик пробіг 24% шляху,пізнвше 47 %. Скільки відсотків шляху цому залишилося пробігти?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлычев Захар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2№

1)100/4= 25% - складають дівчата

2)100-25=75%-хлопці

№3

1) 24+47=71%- пробіг

2) 100-71=29%- залишилось пробігти