Көрмеге 200 оқушы келді. Әр топта 12 ер бала және 8 қыздан бар. ЭКСПО-2017 көрмесіне барлығы неше

ербала неше қыз бала келди? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юркевич Леонід.

12+8 = 20 (әр топта)

200 ÷ 20 = 10 (топ)

12×10 = 120

8×10 = 80

Жауабы : 120 ер бала, 80 қыз бала