Лицейде 260 оқушы оқиды. Оның 10 пайызы оқу үлгірімі нашар оқушылар. Лицейден нашар оқушылардың

бірнешеуі шығарылғаннан кейін олардың саны 6,4% ға дейін кеміді. Неше оқушы шығарылды

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

Находим число студентов с низкой успеваемостью:

N = 260·10% / 100% = 26 человек.

2)

Пусть исключено Х студентов.

Составим пропорцию:

(260 - X)            -          100%

(26 - X)               -           6,4%

Отсюда:

(260-X)·0,064 = 26 - X

16,4 - 0,064·X = 26 - X

0,936·X = 9,6

X = 10 человек