За кілька однакових олівців заплатили 14 грн. Скільки треба заплатити за такі самі олівці, якщо

їх буде:у 3 рази більше; 2) у 2 рази менше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.

1) Олівців у 3 рази більше => ціна у 3 рази більша; 14×3=42(грн)

2) Олівців у 2 рази менше => ціна у 2 рази менша; 14:2=7(грн)

Відповідь: 42 грн; 7 грн.