Сплав масою 117 кг містить мідь та цинк, маси яких відносяться відповідно як 2 : 7. Якого металу

більше і на скільки кілограмів більше? СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коник Сергей.

Ответ:

M загальне=117 кг

m міді=2x

m цинку=7x

Сума мас міді та цинку дорівню 117 кг та дорівнює 7х+2х=9х

Щоб знайти одну частку (х), потрібно розділити 117 на 9

117/9=13

х=13

m міді = 13*2=26 кг

m цинку = 13*7=91 кг

із цього виходить, що цинку у сплаві на (91-26) 65 кг більше ніж міді

Отвечает Козлова Алина.

Ответ:

на 65 кг больше в сплаве  содержится цинка, чем меди

Пошаговое объяснение:

1. 2 + 7 = 9 (частей)  содержится в сплаве

2. 117 : 9 = 13 (кг) металла содержится в 1 части

3. 13 * 2 = 26 (кг) меди содержится в сплаве

4. 13 * 7 = 91 (кг) цинка содержится в сплаве

5. 91 - 26 = 65 (кг) - на 65 кг больше в сплаве  содержится цинка, чем меди

Проверим:

26 : 91 = 2 : 7

26 и 91 сократим на 13:

2 : 7 = 2 : 7