Срочно!! У книжці 400 сторінок.Оленка прочитала 3/10 книжки.Скільки сторінок цї залишилося

прочитати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лесуков Иван.

Відповідь: 280 сторінок.

Покрокове пояснення:


Отвечает Семёнова Виктория.

Ответ:

1-3/10=7/10 - залишилося прочитати

400*7/10=280(с.)   - скорочення в українській мові  ДСТУ 3582-13.

280 сторінок залишилося прочитати.

Пошаговое объяснение: