Поле прямокутної форми засіяли пшеницею. Довжина поля 800 м , що в 4 рази більше від ширини . З

усієї ділянки зібрали 40 тон пшениці . Скільки центнерів зіюрали с кожного гектара

Ответы на вопрос

Отвечает Полонеев Саша.
1) ширина поля 800/4=200м
1га=10 000м²     1ц= 100кг
2) площадь поля 800*200=160 000 м² или 160га
3) с одного га собрали  4000/160=25 ц