ПОМОЖІТЬ ПЖ Довжина ділянки прямокутної форми - 900 м, а ши- рина становить 80 % від довжини. З

кожного гектара ділянки зібрали по 40 ц пшениці. Скільки центнерів пшениці зібрали з усієї ділянки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Головкин Костя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

900/100*80=720м ширина

900*720=648000м кв це площа ділянки ділимо на 10000 получаемо відповідь 648000/10000=64,8 гектар

64,8*40=2592 ц