Довжина ділянки прямокутної форми - 900 м, а ши- рина становить 80% від довжини. З кожного гектара

ділянки зібрали по 40 ц пшениці. Скільки центнерів пшениці зібрали з усієї ділянки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришевич Гоша.
Ширина ділянки становить 80% від довжини, що рівно 0,8 * 900 м = 720 м.

Площа прямокутної ділянки обчислюється за формулою:

Площа = довжина * ширина = 900 м * 720 м = 648000 м².

Оскільки з кожного гектара (10000 м²) ділянки зібрали 40 ц пшениці, то з 1 м² ділянки можна зібрати 40 ц / 10000 м² = 0,004 ц пшениці.

Тепер можна обчислити, скільки центнерів пшениці зібрали з усієї ділянки:

Загальна кількість пшениці = Площа * врожайність з 1 м² = 648000 м² * 0,004 ц/м² = 2592 ц пшениці.

Отже, зі всієї ділянки зібрали 2592 центнери пшениці.