1. Частку чисел 21 і 3 збільшити в 5 раз(ів); Відповідь: . 2. Різницю чисел 89 і 11 зменшити на 14;

Відповідь: .

Ответы на вопрос

Отвечает Гизова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 21÷ 3 x 5 = 7x5 = 35

89 - 11 -14 = 78 - 14 = 64