М.В Богданович 4 класс задача № 575 Мотоциклiст був у дорозi 4 год,i йому ще залишилося проiхати

130км.З якою швидкiстью рухався мотоциклiст,якщо весь шлях становить 390 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Куликов Влад.

390-130=260(км) проїхав  Мотоциклiст
 260\4=65(км\год)  швидкiстью рухався мотоциклiст