Ліхтарик коштував 350 грн його ціна знизилась на 35 грн який відсоток знижки​


Ответы на вопрос

Отвечает Бельтюков Виктор.

Ответ:

Ціна ліхтарика знизилася на 10%

Пошаговое объяснение:

Ліхтарик коштував 350 грн, його ціна знизилась на 35 грн. Який відсоток знижки?

Відсоткове відношення числа а до числа b можна знайти за формулою:

\boxed { \dfrac{a}{b}\cdot 100\%}

Розв'язання

Щоб знайти на скільки відсотків знизилася ціна товару, необхідно знайти відсоткове відношення 35 грн до початкової ціни ліхтарика, тобто до 350 грн.

Маємо:

 \dfrac{35}{350} \cdot 100\% =\bf 10\%

Отже, ціна товару знизилася на 10%.

#SPJ1