Чому дорівнює значення виразу (-3,3 - 2,7): 0,6​


Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ділення на нуль заборонено в математиці, тому що неможливо поділити будь-яке число на нуль. У вашому виразі, ви ділите на 0,6, що не є нулем, і це є правильним. Отже, результат цього виразу існує і дорівнює:

(-3,3 - 2,7) / 0,6 = -6 / 0,6 = -10