Автомобіль подолав шлях між Львовом і Тернополем за 1,5 год. Якби він їхав зі швидкістю 75

км/год, то час руху був би на 0,3 год довший. Знайдіть відстань між містами.

Ответы на вопрос

Отвечает Маратова Рабига.

Відповідь:

135 км

Покрокове пояснення:

Автомобіль подолав шлях між Львовом і Тернополем за 1,5 год. Якби він їхав зі швидкістю 75 км/год, то час руху був би на 0,3 год довший. Знайдіть відстань між містами.

Розв'язання:

Нехай х км - відстань між Львовом і Тернополем, тоді \dfrac{x}{75} годин - час, який витратив автомобіль, якщо б їхав зі швидкістю 75 км/год. Оскільки цей час на 0,3 год довший за той, що був витрачений автмобілем, то можна скласти рівняння:

\dfrac{x}{75}-0,3=1,5

\dfrac{x}{75}=1,5+0,3

\dfrac{x}{75}=1,8

x=1,8\cdot75

x=135

Отже, відстань між містами - 135 км.

Відповідь: 135 км.

#SPJ1