Автомобiль першi а годин iхав зiхвидкiстю70 км год, а потiм b годин зi швидкiстю 80 км год. Склади

вираз для обчисленя шляху,що подолав автомобiль. Обчисли значення виразу якщо а=3, b=4. Срочно плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Кузин Василий.

Відповідь:

Вираз для обчисленя шляху, що подолав автомобiль:

S = ( 70 × а ) + ( 80 × b )

Значення виразу якщо а = 3, b = 4: S = 530 км.

Покрокове пояснення:

Автомобiль першi а годин їхав зi швидкiстю 70 км/год, за цей час він подолав відстань у ( 70 × а ) км. Потiм автомобiль b годин їхав зi швидкiстю 80 км/год, та подолав вудстань у ( 80 × b ) км.

Отримаємо вираз для обчисленя шляху, що подолав автомобiль:

S = ( 70 × а ) + ( 80 × b )

Обчислимо значення виразу якщо а = 3, b = 4:

S = ( 70 × 3 ) + ( 80 × 4 ) = 210 + 320 = 530 км.