Розв яжить ривняння 6(x-15)=48 СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Демеуов Бекзат.
Сподіваюся допоміг і можна будь ласка краща відповідь Заздалегідь спасибі я намагався

Отвечает Кочнев Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6(x-15)=48

6х-6*15=48

6х-90=48

6х=48+90

6х=138

х=138/6

х=23