самолёт 480км/саг жылдамдыкпен 1,5саг 600км/саг жылдамдыкпен 0,3 саг ушактын орташа жылдамдыгын тап​


Ответы на вопрос

Отвечает Лащенков Саша.

Ответ:500

Пошаговое объяснение:480*1.5=720   600*0,3=180

(720+180)/2=450    1.5+0.3=1.8  1.8/2=0.9       450/0.9=500