3. Мен отырган пойыздын жылдамдығы 75 км/саг. Осы пойыздын мен отырган терезесiнiң тұсынан 6 секунд

ішінде ұзындығы 360 м пойыз өте шықты. Қарсы келген пойыздын жылдамдыгын табыныз. А)125 км/саг B) 164 км/саг C) 15 км/сағ D) 141 км/саг E) 81,5 км/саг​

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Олег.

Ответ:

V1 = 75 км/сағ

t1 = 2 сағ 24 мин = 144/60

S1=S2

V2=1,2*V1=1,2*75=90 км/сағ

t2=?

S=v*t

V1*t1=V2*t2

75*144/60 = 90*t2

720=360*t2

t2 = 2 сағ

t = t1 - t2 = 2сағ 24 мин - 2 сағ = 24 мин

Жауабы: 24 минут ерте келеді.