Как решить эту контрольную по математике помогите мне.Знайдіть корінь рівняння: 4х -11 = 2х+13 2.

Знайдіть число протилежне кореню рівняння: 9х - 7 = 6х + 14 3. Розв’яжіть рівняння : 0,6 (2y – 11) = 0,4 (y - 7) – 7, 48 4. Одне число в 1,5 рази менше від другого. Якщо до першого числа додати 3,7, а від другого відняти 5,3, то одержимо однокові результати. Знайдіть ці числа. 5. Знайдіть корені рівняння: (12у + 18) (1,6 – 0,2у) = 0 6. За три дні туристи пройшли 48 км. За другий день вони пройшли 60% відстані, пройденої за перший день, а за третій - 4/5 відстані, пройденої за перший день. Скільки кілометрів проходили туристи кожного дня.

Ответы на вопрос

Отвечает Арабов Адам.

Ответ:

1) 4x-11=2x+13 2)9x-7=6x+14 3)

4x-2x=13+11 9x-6x=14+7

2x=24 3x=21

x=24÷2 x=21÷3

x=12 x=7