Знайти наступні два члени геометричної прогресії якщо b1=6і b2=36


Ответы на вопрос

Отвечает Самегова Сабина.

Ответ:

b3=216 b4=1296

Пошаговое объяснение:

b(n)=b1*q^n-1

q=36/6=6

b3=6*6^2=216

b4=6*6^3=1296