на трьох полицях разом 118 книжок відомо що на першій і другій полиці разом 79 книжок а решта на 3

причому на третій полиці на дві книжки більше ніж на другій скільки книжок на кожній полиці

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Настя.

1) 118-79= 39 книжокна третий полици

2)39-2=37 тому що на третий полици на 2 книжки больше чем на других

3)39+37=76 книжок на 3 и другий разом

4) 118-76=42 книжки на перший полици

Видповидь: на перший полици- 42книжки, на другий полици - 37 книж. , а на третий -39 книжок