Два автомобілі вирушили одночасно з двох міст і зустрілися через 3 години. Яка відстань між

містами, якщо перший автомобіль рухався зі швидкістю 90км/год, а другий зі швидкістю 80км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Козуб Денис.

90*3=270км

80*3=240км

270+240=510км

Відповідь 510 км відстань між містами

Отвечает Чумак Лиза.

Скорость сближения автомобилей:

                  v = v₁ + v₂ = 90 + 80 = 170 (км/ч)

Расстояние между городами:

                  S = vt = 170 · 3 = 510 (км)

Ответ: 510 км.