Ыдыс аяқ зауыты дүкендерге 18000 кесе жөнелтуі керек. Ол әр қайсысында 360кеседен 20Жәшік және 240

кеседен 10жәшік жіберді. Дүкендрге жіберетін тағы неше кесе қалды?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Виктория.
360×20=7200
240×10= 2400
7200+2400=9600
18000-9600=8400
ж:8400