ыдыс аяқ зауыты дүкендерге 18000 кесе жөнелтуі керек ол әрқайсына 360 кеседен 20 жәшік және 240

кеседен 10 жәшік жіберді дүкендерге жіберетін тағы неше кесе қалды

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Коля.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

1)36*20=720

2)240*10=2400

3)2400+720=3120

4)18000-3120=14880

Жауабы: 14880 кесе жіберілуі тиіс.